۱۴۰۱ سه شنبه ۳ خرداد
برگزاری جلسه شورای اداری با حضورمهندس عاشوری قائم مقام راه آهن ج.ا.ا

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن زاگرس

 جلسه شورای اداری بیست و یکم فروردین 98 با حضور مهندس عاشوری قائم مقام راه آهن ج.ا.ا ، سرهنگ عباس زاده فرمانده بسیج و مسئول ایثارگران راه آهن ، باقری مدیر کل امور مالی و اموال ،مهندس رشیدی مدیر کل ایمنی و نظارت برشبکه ، مهندس موسوی مدیر کل خط و سازه های فنی ، مهندس قهرمانی دبیر شورای واگذاری منازل سازمانی ،مهندس ناصری کنترل پروژه و مهندس انصاری مدیر کل راه آهن زاگرس و اعضای شورای اداری در سالن کنفرانس اداره آموزش برگزار گردید.

این جلسه با تلاوتی چند از آیات قران مجید ، پخش سرود ملی شروع شد در ابتدای جلسه مهندس انصاریمدیر کل راه آهن زاگرس  ضمن خوش آمدگویی به مهندس عاشوری قائم مقام راه آهن ج.ا.ا و هئیت همراه و تبریک سال نوو اعیاد شعبانیه  به ایشان و هئیت همراه و تبریک روز پاسدار به سردار عباس زاده در ادامه گزارشی از عملکرد پیک نوروزی این اداره کل همراه پخش  کلیپ ارائه دادند .

مهندس عاشوری قائم مقام راه آهن ج.ا.ا ضمن تبریک سال نو واعیاد شعبانه به تمامی تلاشگران عرصه ریلی که به صورت شبانه روزی در امر خدمات رسانی و جابجایی مسافر و حمل بار نموده اند قدردانی کرد.

وی افزود: درسالی که رهبر معظم انقلاب به رونق تولید تعیین نمودند راه آهن بتواند گام موثری در این ضمینه بردارد. طی چند سال گذشته نظرسنجی که از مردم ومسافران انجام شده شاهد این هسیتم که راه آهن روند روبه بهبود و رشدی داشته است.که این تلاش کلیه عزیزان عرصه ریلی بوده ومن از شما و کلیه عزیزانی که برای پیشرفت راه آهن همت داشته اند تشکر و قدانی می کنم .

مهندس عاشوری قائم مقام راه آهن ج.ا.ا اظهارداشت هدف از سفر مذکور بازبینی و تعیین خسارات وارده بر مسیر ریلی زاگرس است تا با آن بتوانیم جمعبندی نهایی در خصوص باسازی و بهسازی نقاط بحرانی و تخصیص منابع مالی بر اساس اولویت و برنامه ریزی اقدام کنیم.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی و بارش های اخیر که چند استان از کشور عزیزمان درگیر سیلاب شده اند راه آهن ج.ا.ا و ادارات مناطق در جابجایی وکمک های امدادی برای مردمی که آسیب دیده اند با برنامه ریزی دقیق و حساب شده کمک رسانی انجام گرفت .

مهندس رشیدی مدیرکل ایمنی و نظارت بر شبکه بیان داشت: ضمن تشکر از کلیه همکارانی که با تلاش شبانه روزی توانسته اند وضعیت بحرانی را مدیریت کرده و سیر حرکت قطارها را به صورت ایمن داشته باشیم تشکر و قدردانی مینمایم و در ادامه گزارشی از بازدید دو روزه خود و هیئت همراه از مسیر ریلی زاگرس که بر اثر بارش و سیلاب های اخیر و رانش آسیب دیده بودند را ارائه نمود.و بیان داشت ترمیم نقاط آسیب دیده در سه بخش کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت قابل اجرا و عملی می باشد.

در پایان این جلسه مهندس عاشوری به سوالات و پیشنهادات مدیریت و مسئولین ادارات پاسخ دادند.

ضمنا قبل جلسه شورای اداری مهندس عاشوری قائم مقام راه آهن ج.ا.ا و هئیت همراه و اعضای کمیسین راه آهن زاگرس بوسیله درزین از نزدیک از خطوط و ابنیه و کلیه ایستگاههای شمالی و جنوبی ( تونلها ، پلها ، آبروها و نقاط آسیب دیده که بر اثر بارش و سیل (ریزش ) داشته اند را بازدید نمودند.و در ادامه از موزه این اداره کل ، واحدها و سالن ایستگاه بازدید به عمل آوردند.

شرح:
برگزاری جلسه شورای اداری با حضورمهندس عاشوری قائم مقام راه آهن ج.ا.ا
1398/01/26 تاریخ:
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal