۱۴۰۱ سه شنبه ۳ خرداد
سامانه "ریل کارت" شرایط خرید را برای همکاران تسهیل می کند

معاون توسعه مدیریت و منابع راه آهن:

سامانه "ریل کارت" شرایط خرید را برای همکاران تسهیل می کند

به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، در این رویداد فناورانه، موضوعات تعرفه گذاری حمل و نقل ریلی و تخصیص بهینه لکوموتیو توسط کارگروه تخصصی بهره وری، همچنین موضوع انواع خدمات، شرایط و نحوه استفاده از ریل کارت ارائه شد. 

در این مراسم محمدرضا نصرت نظامی، معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت راه آهن، با تشریح سامانه ریل کارت و مزایای آن گفت: سامانه ریل‌کارت، یک سامانه بر بستر فضای مجازی است که امکان خرید قسطی، اعتباری و با تخفیف را برای کارکنان و بازنشستگان شرکت راه‌آهن در سراسر کشور فراهم می‌کند.

 

وی ادامه داد: امکان بهره مندی از تسهیلات مالی ارزان قیمت با حفظ قدرت انتخاب در خرید کالا و خدمات مورد نیاز، تاثیر مثبتی بر کیفیت زندگی همکاران و خانواده های آنان دارد و زمینه ساز ارایه خدمات بهتر است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت راه آهن افزود: این سامانه به درخواست شرکت‌ راه‌آهن و همکاری ایزایران طراحی شده است و دامنه این خدمت شامل تمام همکاران، بازنشستگان راه آهن و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با راه آهن بوده و با این سامانه هوشمند، امکان خرید به صورت اعتباری از مجموعه وسیعی از فروشگاه ها، فراهم شده است. 

وی تاکید کرد: با توجه به سیاست و نگاه ویژه مدیرعامل راه آهن به منابع انسانی و تکریم پرسنل، راه اندازی سامانه ریل کارت نیز در راستای این سیاست ، بمنظور   ارتقا خدمات رفاهی و افزایش بهره وری نیروی انسانی صورت گرفته است. 

به گفته نصرت نظامی؛ در گام اول بیش از 31 هزار نفر از خانواده بزرگ راه آهن قادر هستند کالا و خدمات مورد نیاز سالانه خود را به صورت اقساطی از طریق ریل کارت صادره برای آنان، تامین کنند و در گام دوم و نهایی نیز با تکمیل اطلاعات الباقی بازنشستگان و مستمری بگیران محترم کشوری، بزودی جمیع آنان خواهند توانست از این تسهیلات برخوردار شوند.

 

 سامانه ریل کارت با لینک کوتاه زیر در دسترس است:

rai.ir/railcard

 

شرح:
سامانه "ریل کارت" شرایط خرید را برای همکاران تسهیل می کند
1400/03/26 تاریخ:
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal